KURUMSALIsıtma soğutma sistemleri pazarında ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek,
performansımızla en iyi olma hedefimize ulaşırken, insanı ve çevreyi koruyup,
ülke yararını ön planda tutmayı hedefliyoruz.55 yılı geride bırakan tecrübeFerroli İtalya'da doğmuş, 55 yılı geride bırakmış dev bir şirket; İtalya, Fransa, Almanya, İspanya, Çin, Polonya ve Türkiye'de 500.000 metrekareyi aşan üretim tesisleri; 700 milyon Euro ciro; yılda 600 bin adet kombi üretimi; 3100 çalışan... Isıtma ve iklimlendirme sektörünün liderlerinden Ferroli'yi anlatan bir kaç rakam.


1955 yılında Mr. Dante Ferroli tarafından İtalya'nın Verona şehrinde kurulan Ferroli Grubu, bugün Avrupa'da ısıtma ve iklimlendirme sektörünün liderlerinden biri konumuna gelmiş bulunuyor. Endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere, ısıtma ve havalandırmadan hidromasaja kadar geniş bir yelpazede üretim yapan Ferroli Grubu, İtalya'daki fabrikalarının yanı sıra Fransa, İspanya, Almanya, Polonya, Çin ve Türkiye'de toplam üretim sahası 500.000 m²'yi aşan geniş çaplı üretim tesislerine sahip.Ferroli Türkiye


1989 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Ferroli A.Ş., ısıtma ve klima sektöründe hatırı sayılır bir kurum olarak saygınlık kazandı. Hermetik ve bacalı modellerinin yanı sıra yeni bir teknoloji ile üretilen yoğuşmalı kombileri; güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu; yetkili satıcı ağı; 24 saat içinde servis garantili teknik servis hizmeti veren kaliteli-yaygın-güvenilir yetkili servisleri; çok düşük arıza oranı; yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fiyatları ve hizmet anlayışıyla "Ferroli Kalitesi"ni yarattı. Merkezi İstanbul'da bulunan Ferroli A.Ş.'nin İstanbul, Ankara, Konya, İzmir ve Kayseri'de bölge müdürlükleri bulunuyor. Dünya standartlarında üretilen Ferroli ürünleri, Ferroli Türkiye'nin güleryüzlü ve tecrübeli satış organizasyonu ve yetkili satıcı ağı sayesinde tüketici ile buluşuyor. Yetkili satıcıları genellikle taahhütçü firmalardan oluşan Ferroli, aynı zamanda toplu konut ve endüstriyel satışlar da gerçekleştiriyor. Gittikçe artan tüketim bilinci, tüketicinin artan araştırma ve öğrenme ihtiyacı, firmaları özellikle teknolojik ürünler açısından daha eğitici olmaya yöneltiyor. Firmalar buna öncelikle kendi personelleri ile başlıyor, bunu yetkili satıcıları, teknik servisleri ve hatta doğrudan tüketicinin kendisini eğiterek sürdürüyor. Yurt çapında 200’ü yetkili satıcı olmak üzere toplam 520 satış noktası ve toplam 200 teknik servis ile hizmet veren Ferroli A.Ş. satıcı ve servislerini her yıl artarak devam eden eğitim çalışmaları ile montaj ve teknik unsurlar haricinde, davranış, satış, kalite, yönetim ve enerji verimliliği hususlarında da bilgilendirmeye devam ediyor.


İLETİŞİME GEÇİN

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için teşekkür, eleştiri yakınma ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Her bir başvurunuz titizlikle incelenerek, sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürdürdüğümüz çalışmalarda bizlere ışık tutacaktır.