Ferroli A.Ş. Web Sitesi Kullanım KoşullarıGenel Koşullar

Ferroli A.Ş. web sitesi, www.ferroli.com.tr, Ferroli Isıtma Ve Klima Sistemleri Sanayii Ticaret Ve Servis Anonim Şirketine (bundan böyle Ferroli A.Ş. olarak anılacaktır) aittir ve bu şirket tarafından yönetilmektedir. Ferroli A.Ş. web sitesini kullanmanız, burada belirtilen Ferroli A.Ş. Web Sitesi Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Burada belirtilen Kullanım Koşulları sadece bu web sitesinin kullanımını kapsamaktadır.


1. Kullanımın Kısıtlanması

Bu web sitesine sadece Ferroli A.Ş. ve Ferroli A.Ş. ürün ve hizmetleri hakkında bilgi edinmek, bu ürün ve hizmetlerden yararlanma imkanını incelemek amacı ile erişebilir veya kullanabilirsiniz. Bunun dışında, özellikle ticari nedenler de dahil olmak üzere, herhangi başka amaçla web sitemizin kullanımı yasaktır.

Ferroli A.Ş. web sitesinin içerik ve yapısı telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde yer alan içerik, üçüncü bir kişi veya kuruluşa ait olduğu belirtilmediği sürece Ferroli A.Ş. veya bağlı kuruluşlarına aittir. Bu web sitesinde yer alan içerikler, Ferroli A.Ş.’nin daha önceden yazılı onayı olmadan veya kanunen izin verilmeden; herhangi bir yöntemle kopyalanamaz, düzeltilemez, değiştirilemez, yeniden çoğaltılamaz, basılamaz, yüklenemez, başka bir yere aktarılamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Ferroli A.Ş. tarafından kullanım izninin verilmesi durumunda, kurumun web sitesi olan www.ferroli.com.tr’yi referans verilmesi mecburidir. Bu site sizin kişisel olmayan ticari kullanımınız için sunulmaktadır.

Ferroli A.Ş. web sitesini, ilgili diğer tarafların fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek mahiyette kullanamazsınız.

Ferroli A.Ş. tarafından üretilmiş içerik üzerine herhangi bir şey yazamaz, bu içerikte bir değişiklik yapamaz veya başka bir yöntemle Ferroli A.Ş. web sitesinin çalışmasını engelleyemezsiniz.

Hangi yöntemle olursa olsun, herhangi bir ağ sistemimize izinsiz giriş yapmayı deneyemez veya izinsiz giriş yapamazsınız.


2. Yasal Uyarı

Ferroli A.Ş. bu web sitesi üzerindeki bilgileri çok dikkatli olarak kontrol etmekte ve güncellemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. Ferroli A.Ş. için bağlayıcı değildir.
Ferroli A.Ş. bu web sitesi üzerinde gerekli değişiklikleri ve/veya geliştirmeleri her an yapabilir.

Ferroli A.Ş., web sitesi üzerinde doğru ve güncel bilgi bulundurma gayreti içerisindedir. Ferroli A.Ş. site üzerinde yer alan bilgilerin konusu, eksiksiz olması veya kalitesi ile ilgili olarak hiçbir yükümlülüğü ve bu site üzerinde yer alan bilgilerin kullanımından doğabilecek herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Ferroli A.Ş., yürürlükte bulunan kanunlar nezdinde ve bu kanunların müsaade ettiği en üst düzeyde, web sitesi veya bu sitenin içeriği veya kullanımı ile ilgili olarak açıkça veya ima yolu ile herhangi bir beyanda bulunmamakta ve garanti vermemekte ve bu çeşit beyan ve garantileri reddetmektedir.


3. Web Sitesinde Yapılacak Değişiklikler

Ferroli A.Ş., Ferroli A.Ş. Web Sitesinde yer alan bilgiler, ürünler, hizmetler ve içeriklerle ile ilgili olarak, istediği zaman, daha önceden haber vermeksizin geliştirme çalışması veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Ferroli A.Ş. web hizmetleri kanalı ile sunduğu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar ve olası yazım hatalarından sorumlu değildir.


4. Üçüncü Taraf Web Siteleri ile Bağlantılar

Ferroli A.Ş. web sitesi diğer sitelere kolaylıkla erişebilmek amacı ile bağlantı ve referans noktalarını sunmaktadır. Ancak, Ferroli A.Ş., bağlantısı verilen sitelerde yer alan veya sunulan bilgi, ürün veya hizmetleri onaylamamaktadır. Buna benzer olarak, Ferroli A.Ş., kendi web sitesi üzerinden bağlantısı verilen herhangi bir kişi veya kuruluşu da onaylamamaktadır. Söz konusu üçüncü taraf web siteleri ve bu sitelerin içerikleri Ferroli A.Ş. tarafından düzenlenmemekte, işletilmemekte ve kontrol edilmemektedir ve Ferroli A.Ş. bu siteler ile ilgili olarak hiçbir garanti vermemektedir. Bu gibi üçüncü parti web sitelerine erişilmesi veya kullanımı nedeni ile oluşacak tüm sorumluluğu siz üstlenmektesiniz.

Üçüncü taraf web site bağlantıları sadece size kolaylık sağlamak amacı ile sunulmaktadır. Dolayısıyla içeriğin Ferroli A.Ş. tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu gibi üçüncü taraf web sitelerinin kullanımının tüm sorumluluğu size aittir.

Ferroli A.Ş.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın bu web sitesine bağlantı sağlanamaz veya bu web sitesi çalıştırılamaz. Böyle bir izin, Ferroli A.Ş.'nin kararı doğrultusunda herhangi bir zamanda geri çekilebilir.


5. Müşteri Geri Bildirimleri

Müşteriye geri bildirim hizmeti, gerekli bilgilerin zamanında sağlanması amacına yönelik olarak, şikâyet veya önerileri değerlendirmek için tasarlanmış bir Ferroli A.Ş. bilgi sistemidir.

Herhangi bir kullanıcı İletişim sekmesini kullanarak şikâyet, öneri ve fikirlerini bildirme hakkına sahiptir. Kullanıcı; adı soyadı, e-posta adresi, iletişim bilgileri gibi kendisi ile ilgili olarak gerek duyulacak bilgileri, mesajını göndermeden önce girmelidir. Gönderdiğiniz bildirim ilgili bölüm tarafından değerlendirilecek ve yanıtlanacaktır.

Ferroli A.Ş., yapılan bildirimin eksik bilgi içermesi, yürürlükte olan mevzuata aykırı olması veya ahlaki prensiplerle uyuşmaması durumunda cevap vermeme hakkını saklı tutmaktadır.


6. Geçerli Olan Kanunlar ve Sözleşmenin İhlali

İşbu Web Sitesi Kullanım Koşullarının geçerli olduğu kanunlar Türkiye Cumhuriyeti kanunlarıdır ve Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri anlaşmazlık durumunda tam yetkili kılınmaktadır. Ferroli A.Ş., web sitesi kullanımınız ile ilgili olarak işbu sözleşmeyi ihlal edici bir hususun olup olmadığını değerlendirecektir. Böyle bir ihlalin ortaya çıkması durumunda, Ferroli A.Ş., kendi inisiyatifinde kalmak kaydı ile web sitesine erişiminizi kısıtlamak, hakkınızda dava açmak ve bilgileri emniyet birlikleri yetkilileri ile paylaşmakta dahil olmak üzere gerek gördüğü önlemleri alabilir.


7. Sonuç Maddesi

Ferroli A.Ş. işbu Web Sitesi Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Böyle bir değişikliğin yapılması durumunda, yapılan değişiklikten sonra Web Sitesi Kullanım Koşullarının web sitesi üzerinde görüntülenmesi ile birlikte söz konusu değişiklikler geçerli olacaktır. Buna bağlı olarak, Ferroli A.Ş. web sitesine devamlı erişiminiz ve kullanımınız, değiştirilen Web Site Kullanım Şartlarını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.İLETİŞİME GEÇİN

Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için önerilerinizi bizimle paylaşın. Her bir başvurunuz titizlikle incelenerek, sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürdürdüğümüz çalışmalarda bizlere ışık tutacaktır.